Diary 1 [Let's do this!]

5. february 2017 at 13:18 | R. |  Diary


Jsem jedna z Vás. Jsem jako každá jiná osoba na tomhle širém světě. A přece jenom je tu něco, co je na mě možná trochu zajímavé. (Tak jako tak kladu důležitost na to, že každý z nás je originál. I přes to, že si myslíte, že jste jako každý jiný, tak nejste. Každý máme něco, čím se od ostatních odlišujeme, takže se odpoutejte od té stereotypní myšlenky, že jste jeden/jedna z davu.)

Studuju v Anglii. Je jedno kde, ale prostě je to informace, od které se bude odvíjet celé téma a obsah tohohle blogu.
Jsem obyčejná holka, kterou baví blogování, nicméně jako každý bloger (nejspíš) jsem měla nespočet blogů. Možná jich tolik zase nebylo, ale vím jistě, že už jsem ztratila přehled. Začala jsem asi v jedenácti a skončila v sedmnácti. A teď - skoro ve dvaceti - se k tomu zase vracím. Nevím, jak dlouho mi to vydrží - a jestli vůbec - ale vím, že bych to chtěla zase zkusit. Výhodou je, že teď mám konečně o čem psát. Dřív jsem blog využívala trochu jako osobní deníček. Bojím se, že k tomu sklouznu znovu, ale budu se snažit tomu vyvarovat, protože přece jenom, nikoho moje problémy nezajímají.

Co byste měli vědět?

1. Články určitě nebudou vydávány pravidelně. - Studuju na univerzitě / vysoké škole. Jsem v cizí zemi a musím si najít práci a následně pracovat, tudíž stíhat k tomu pravidelně přidávat články je zhola nemožné. Zvlášt pro někoho, kdo je mistr v prokrastinaci (na vejšce se to ještě zhoršilo) a pro někoho, kdo absolutně nezvládá time management a hlavně pro někoho, kdo je totálně línej.

2. Fakt HODNĚ se rozepisuju. - A když říkám HODNĚ, tak to vynásobte tak ještě tisícem. Jak už teď vidíte, tak tenhle článek na úvod je až moc dlouhej a nikdo to nebude chtít číst. Takže na to se připravte. Některé třeba budou kratší, některé delší, kdo ví. Nějak se nedržím zpátky a určitě se nebudu omezovat jenom proto, aby to někdo četl / nečetl. Tak nějak ten blog mám trochu i pro vlastní potřebu. Abych se sem třeba jednou mohla vrátit a projít si článek od článku a zavzpomínat, jaké to bylo.

3. Omlouvám se za gramatické a jiné chyby. - Abych to uvedla na pravoou míru. Já češtinu miluju. Bavila mě jak na základce, tak na gymplu, ale na gymplu jsme měli spíš literaturu než mluvnici, tudíž se moje schopnosti z českého jazyka značně zhoršily. Takže pokud tady najdete nějaké chyby, klidně mě upozorněte, ale jenom Vás předem varuju, že se to může úplně v klidu stát. Přece jenom jsme jen lidi. :)No, takže myslim, že bych to pro začátek opravdu mohla ukončit. Takže to shrneme...
SHRNUTÍ: Tenhle blog bude převážně o mém dobrodružství v Anglii. Jaké to je v devatenácti odejít z domova, kde se o Vás celý život starali a ještě ke všemu někam, kde ani nemluví stejným jazykem.
Jaké to je naučit se starat sama o sebe, začít vařit, prát, žehlit, nakupovat, apod.
No a samozřejmě zahrnu i nějaké články o cestování po téhle úchvatné zemi plné fotek a zážitků.

Tak snad se mezi Vámi najde někdo, koho bude můj blog bavit. :)

R.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement